Naplánovaný program

obr: Naplánovaný program

Gymnastické tréningy:

20.12. o 16:00

 

Zimné halové turnaje:

21.12.2019 - Partizánske (Partizánské biely, Partizánske modrí, Prievidza, FK Pohronie, Martin, Piešťany)

19.01.2020 - Martin

25.01.2020 - Prievidza

29.02.2020 - Prievidza

 

26.01.2019 o 15:00 PZ U10 - ?
08.02.2019 o 10:00 PZ  FK Pohronie 10 - FK Pohronie U9 (dve ihriská 4+1)
23.02. 16:00 - 19:00 triangel U10  (FK Pohronie, FC Nitra, FC Spartak Trnava, FC Baník Prievidza, Podbrezová) - uzavreté
(prehodiť na 29.2. z dôvodu FL) 01.03. 16:00 - 19:00 triangel U10 (FK Pohronie, Partizánske, Podbrezová, MFK Dukla BB, SFA Senec) - uzavreté
07.03. 13:00 - 16:00 triangel U10(FK Pohronie, Fomat Martin, FC Nitra, Podbrezová, SFA Senec, MŠK Žilina) - uzavreté
08.03.2019 o 10:00 PZ FK Pohronie 10 - FK Pohronie U9 (jedno ihrisko 4+1)
21.03. 14:00 - 17:00 triangel U10 (FK Pohronie, FC Nitra, Partizánske, Podbrezová, Levice) - uzavreté

 

28.03. Sokolík Cup U10 (This is my sen akadémia AS Trenčín) 

(AS Trenčín bieli, AS Trenčín červení, Slovan Bratislava, MŠK Žilina, Spartak Trnava, Zbrojovka Brno, Fastav Zlín, Baník Ostrava, SFA Senec, MFK Ružomberok, FK Pohronie, DAC Dunajská Streda, Inter Bratislava, MFK Karviná, MTK Budapešť, Ferencváros Budapešť, Honvéd Budapešť a ďalší...)

 

13.6. - 14.6.2020 - Třebíč Open 2020 (CZ)

5+1 (1 ihrisko) - max 14 hráčov

www.trebic-open.cz

video od ČT z roku 2019: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510226-sport-v-regionech/319297370030031-trebic-open

 

 

 

LIGA PRÍPRAVIEK SFZ 2019/2020 - jesenná časť

Hracie dni LP sú piatok až pondelok. Prevažne sa hráva cez víkend, no môže nastať situácia, že aj v týždni. Vždy bude termín určený 1 týždeň vopred. Začiatok v Septembri

 

Rozpis zápasov tu: https://sfz.futbalnet.sk/sutaz/3043/?part=4964&round=96631

 * dni a čas sú len orientačné.

 

V novej sezóne budeme štartovať aj v súťaži Obfz - Miniliga U11 (bývalá Škriniarova Liga) -  Začiatok v Septembri

  • hracie dni budú štvrtky, Domáce zápasy som dal výnimku aby sa hrávalo o 17:30 a zápasy vonku sa budô hrať vždy o 16:00

 

ROZPIS Oblastné majstrovstvá U11 :

Dátum Kolo Čas    
5.9.2019 1. 17:30 FK Pohronie U10 voľno
12.9.2019 2. 17:30 FK Pohronie U10 Nová Baňa
17.9.2019 9. 16:30 Banská Štiavnica FK Pohronie U10
19.9.2019 3. 16:30 Žarnovica FK Pohronie U10
26.9.2019 4. 17:30 FK Pohronie U10 Kremnica
1.10.2019 10. 17:30 FK Pohronie U10 Brehy
3.10.2019 5. 16:00 Hliník nad Hronom FK Pohronie U10
10.10.2019 6. 17:30 FK Pohronie U10 Župkov
17.10.2019 7. 16:00 Hodruša Hámre FK Pohronie U10
24.10.2019 8. 17:30 FK Pohronie U10 Nová Baňa "B"
16.4.2020 13. 17:00 Nová Baňa FK Pohronie U10
23.4.2020 14. 17:30 FK Pohronie U10 Žarnovica
30.4.2020 15. 17:00 Kremnica FK Pohronie U10
5.5.2020 11. 17:30 Vyhne FK Pohronie U10
7.5.2020 16. 17:30 FK Pohronie U10 Hliník nad Hronom
14.5.2020 17. 17:30 Župkov FK Pohronie U10
19.5.2020 12. 17:30 voľno FK Pohronie U10
21.5.2020 18. 17:30 FK Pohronie U10 Hodruša Hámre
28.5.2020 19. 17:30 Nová Baňa "B" FK Pohronie U10
4.6.2020 20. 17:30 FK Pohronie U10 Banská Štiavnica
11.6.2019 21. 17:30 Brehy FK Pohronie U10
18.6.2020 22. 17:30 FK Pohronie U10 Vyhne